Baran Advanced Technologies Ltd.

Piezoelectric switch

 

Inovace a kvalita
Už více než 25 let je firma Baran, která vyvinula EVERSWITCH technologii, průkopníkem v oblasti dotykových ovládacích prvků. Všechna spínací tlačítka a klávesnice jsou vyráběny v mnoha  různých provedeních v nejvyšší možné kvalitě.  Špičkové výrobky firmy Baran jsou známé svou odolností a bezporuchovým provozem po mnoho let v extrémních pracovních podmínkách. Díky piezoelektrickému efektu nepotřebují ke své činnosti externí napájení. Velká pozornost je věnována  i nejmenším detailům tak, aby ovládací prvky splňovaly všechny designové požadavky.

 

 

Piezoelektrické tlačítko

"Touch Metal" technologie
Firma Baran je výhradním dodavatelem technologie EVERSWITCH pro piezoelektrické ovládání. K hlavním produktům firmy Baran patří široký výběr OEM piezoelektrických tlačítek, ovládacích panelů a klávesnic. Vlastní technologie je navržená pro velmi nároční aplikace napříč mnoha průmyslovými odvětvími. Patří k nim petrochemický, potravinářský, automobilový a letecký průmysl, průmyslová automatizace, domácí spotřebiče, lodní doprava, podmořský výzkum etc.

Služby a podpora
Prodejní a technický tým firmy Baran nabízí plnou spolupráci při hledání a nasazení vhodné technologie pro manuální ovládání nejrůznějších systémů. Dlouholetá praxe v oboru umožňuje vybrat nejlepší řešení pro každého zákazníka. K dispozici jsou standardně vyráběné typy produktů nebo produkty vyrobené na zakázku dle specifických požadavků.  V obou případech se využívá patentovaná EVERSWITCH technologie pro dosažení nejvyšší kvality ovládacích prvků.

 

INTRADIS s.r.o.   Automation, Energy Control Solutions   IČ: 241 50 380   DIČ: CZ24150380   (2018)